درباره ما

سامانه مبینک، متعلق به هلدینگ هوشمندپردازان مبین می باشد. این دارای مجوز رسمی برگزاری همایش ها، جشنواره ها و نمایشگاهها از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

این موسسه دارای سوابق متعدد در زمینه برگزاری همایشها می باشد و ضمن تجهیز به آخرین سیستم های اطلاعاتی و راهکارهای نرم افزاری، توانسته است سرمایه های انسانی متخصصی را در این حوزه تربیت و بکار گیرد. تجارب ارزشمند منابع انسانی موسسه می تواند بسیاری از دغدغه های برگزارکنندگان همایشها را مرتفع نماید و آنها را در برگزاری هرچه با شکوهتر و بهتر همایش یاری نماید.

آرمان و هدف اصلی موسسه هوشمند پردازان مبین خدمات رسانی و یاری رساندن به جامعه علمی کشور در برگزاری هرچه شایسته تر همایش های علمی و پژوهشی می باشد. در این راستا موسسه می کوشد با گسترده کردن دامنه خدمات خود دغدغه مسئولین برگزاری را کاهش داده و سعی نماید با تسهیل امور ، انرژی و توان این عزیزان را در مواردی مفید تر هدایت نماید.

این موسسه که قبلا با نام تجاری طاپکو (طراز صنعت پنج قاره) ارائه خدمت می نموده است، فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است و در این مدت بیش از 70 رویداد ملی و بین المللی برگزار نموده است. سال 1394با این گروه با تشکیل و ساماندهی هلدینگ مبین خدمات منحصر بفردی در حوزه تخصصی برگزاری همایشها و رویدادها ارائه می دهد.

مجوزهای اخذ شده مبینک:

مجوزهای شماره یک : مجوز برگزاری آموزش ها و همایش های کوتاه مدت از سازمان پدافند سایبری

مجوز شماره دو: مجوز برگرازی همایش ها و جشن ها و نمایشگاه ها از وزارت ارشاد